Страмачони: Равенството е справедлив резултат

Треньорът наИнтер Андреа Страмачони смята, че равенството 1:1 в дербито с Милане справедлив резултат. "Нерадзурите" първи получиха гол в своята врата дело на Стефан Ел Шаарави в 21-ата минута, но през второто полувреме бяха по-добрият тим и стигнаха до равенството с попадение на Есекиел Скелото в 71-ата минута.

"Като цяло това е добър резултат. Милан изигра много силна първа част и ни постави под напрежение, но през второто полувреме ние излязохме с различна нагласа и се представихме по-силно от съперника, който издишаше в края. Спасяванията на Самир Ханданович също ни помогнаха за това равенство, но това е реалният резултат. Няма нужда да обяснявам какво съм направил на полувремето. Виждаше се, че нещата не вървят и трябваше да потърсим промени. В крайна сметка заслугата за изравняването е на играчите, а не моя. Трябва да призная, че през първото полувреме Милан бе близо дори до втори гол, отколкото ние до равенството. Ние не започнахме лошо и стояхме добре до гола. Той пък падна след загубена топка в центъра на терена. Подобни неща се случват във футбола, но на полувремето ние успяхме да се реорганизираме и да се върнем в правилния коловоз", заяви Страмачони.