Снайдер: Няма никакъв проблем между мен и треньора

Звездата на Интер Уесли Снайдер успокои привържениците на тима като заяви, че няма никакъв проблем между него и треньора на "нерадзурите" Андреа Страмачони.

Холандецът бе заменен по време на двубоя срещу Торино, спечелен с 0:2 вчера, като при напускането си на терена се отправи бесен директно към съблекалните.

"Страхотна победа вчера!", написа Снайдер на своята страница в "Туитър". "Бях малко ядосан, защото исках да играя до края на мача, но това е всичко. Нямам никакви проблеми с треньора", подчерта той.

"Зная, че ще има още много мачове... подготвям се за четвъртък", добави холандецът, който игра и за своята Холандия през седмицата.

На негово място снощи се появи Антонио Касано, който отбеляза втория гол, след като Диего Милито бе открил резултата. В четвъртък "нерадзурите" ще играят срещу Рубин Казан в Лига Европа.