Интер шампион за седми път (видео)

Миланският гранд Интер спечели шампионата Примавера, в който участват дублиращите състави на клубовете от Апенините. Късно снощи момчетата на Даниеле Бернацани победиха във финала Лацио с 3:2 и спечелиха отличието. Това е седма титла от Примавера в историята на миланския тим и трета под президентството на Масимо Морати - предишните две бяха спечелени през 2002 и 2007 година. 18-годишният хърватски нападател на Интер Марко Ливая откри резултата още в третата минута на финала, а в края на първата част Барето от римляните изравни. Веднага след почивката Гаритано изведе "нерадзурите" отново напред, а скоро след това Самуеле Лонго направи 3:1. Онадзи намали за лациалите в последната минута, но купата така или иначе отиде в ръцете на интеристите.