Младежите на Интер продължават с победите

Примаверата на Интер продължи победния си ход и в гостуването на Албинолефе.Отбора затвърди добрата си форма след като в последните 9 мача е записал само една загуба.Крайния резултат е 3-1.Домакините поведоха с 1-0 в 42-рата минута но в последните 10 минути на мача момчетата на треньора Андреа Страмачони успяха да обърнат с голове на Кисела (80),Дънкан (82) и Беса (86).

Този двубой беше пряк сбълък за първото място в група Б на младежкия шампионат.Преди този 21-ви кръг Интер бе първи с 40 точки следван от Албинолефе (37),Варезе (37),Милан (36) и др.

През следващата седмица на малките нерадзури им предстои полуфинала реванш в турнира NextGen Series (неофициална младежка шампионска лига) срещу отбора на Марсилия.В първата среща във Франция Интер победи с 1-0.Ако се класират на финала интеристите ще се изправят срещу отбора на Аякс който вчера разгроми Ливърпул с 6-0 в другия 1/2 финал.