Икарди блести при разгромна победа на Интер (Видео)
Интер разгроми с 6:1 нискоразредния Трентино в първия мач от предсезонната си подготовка. Дебют за "нерадзурите" направи привлеченият от Рубин Ян М'Вила, а над всички беше Мауро Икарди, който отбеляза две от попаденията.

Съставът на Валтер Мадзари откри още в 8-ата минута с гол на Джонатан, а до средата на полувремето Икарди покачи резултата на 3:0. С два гола се отчете и младокът Федерико Бонацоли, преди грешка на вратаря Томазо Берни да позволи на Трентино да стигне до почетен гол, дело на Мариоти.

Точка на спора постави Жуан Жезус в добавеното време.

ИНТЕР - ТРЕНТИНО 6:1 1:0 Джонатан (8) 2:0 Икарди (23) 3:0 Икарди (26) 4:0 Бонацоли (42) 5:0 Бонацоли (55) 5:1 Мариоти (87) 6:1 Жезус (90)

ИНТЕР: Карисо (Берни 61); Aндреоли (Силвестре 46), Ранокия (Скача 74), Жезус; Д'Амброзио (Скелото 46), Джонатан (Палаци 68), Kузманович (Вентре 61), Оби (M’Вила 61), Додо (Лаксалт 46); Бонацоли (Стефе 61), Икарди (Пушкаш 74)