Раниери: Знаехме, че няма да е лесно да победим Сиена

Треньорът на Интер Клаудио Раниери остана доволен от измъчения успех с 1:0 над Сиена. "Нерадзурите" успяха да отбележат победния си гол едва минута преди края на мача, а негов автор бе Люк Кастайньос. Наставникът обаче призна, че е очаквал труден мач и е доволен, от спечелените три точки.

"Знаех, че ще трябва да се борим с всички сили, за да вземем нещо в този мач. Никога не е лесно да победиш Сиена като гост. Не знам дали този успех ни връща в борбата за титлата. Сега важното е да играем всеки мач все едно е финал, пък ще видим какво ще стане. Интер е отбор с манталитет на победител и е нормално да има високи цели и да се стреми да ги постига. Сиена е добър отбор, който винаги побеждава Ювентус, а у дома са дори още по-силни. Ние бяхме твърде бавни през първото полувреме. Радваме се, че отборът вярваше до последно, че може да измъкне победата и успяхме да вземем трите точки, което в крайна сметка е най-важното", заяви Раниери.